Ole Bulls gate 10 (D-H0202)Skedsmo

Alle bilder (1)

1/1

Utvalgte bilder

Skedsmo
Ole Bulls gate 10 (D-H0202)
Prisantydning
2 810 000,-
Totalpris
5 655 380,-
BRA-i
52.3 m2
Stipulerte fellesutgifter:
17 167,-
Stipulert fellesgjeld:
2 810 000,-
Soverom
2

Lys og innbydende 3-roms hjørneleilighet med sydøstvendt balkong, heis og vannbåren gulvvarme. Sentralt og attraktivt.

Leilighetens kvaliteter • Luftig 3-roms hjørneleilighet • Ligger i 2. etasje med heis • Sydøstvendt balkong på 5,3 kvm • Store vinduer, luftige rom • Åpen stue/kjøkkenløsning • Integrerte hvitevarer • Vannbåren gulvvarme • Flislagt baderom • Sportsbod på ca. 5 kvm • Meget sentralt og attraktivt • Nært Oslo og Oslo lufthavn

Nøkkelinformasjon

Boligtype:
Andelsleilighet
Etasje:
2
Soverom:
2
Prisantydning:
2 810 000,-
Omkostninger:
35 380,-
Fellesgjeld:
2 810 000,-
Totalpris:
5 655 380,-
Felleskost/mnd:
17 167,-
Totalt BRA:
57.3 m2

Trivsel

85%

Vil bli boende i Lillestrøm dersom de skulle flyttet.

Søndagsaktivitet

  • Er ute, på tur, ski, trening (32%)
  • Venner, familie, besøk, middag (12%)
  • Slapper av, ser på TV, leser (38%)
  • Jobber i hage/hus (15%)

Hva er innbyggene mest stolt av i nabolaget?

Vennlig og hjelpsomme naboer

79%

Bedre å bo i Lillestrøm enn i nabobyen?

  • Mye bedre (14%)
  • Noe bedre (21%)
  • Omtrent det samme (42%)
  • Noe dårligere (8%)
  • Mye dårligere (3%)
  • Vet ikke (11%)