Laster visningspåmelding...

Seehusens gate 46AEiganes/Stokka/Sandal

Alle bilder (30)

1/30

Utvalgte bilder

Eiganes/Stokka/Sandal
Seehusens gate 46A
Prisantydning
2 790 000,-
Totalpris
2 958 483,-
Felleskost/mnd
2 731,-
BRA-i
36 m2

Kampen/Stokka

Sjarmerende loftsleilighet med attraktiv beliggenhet | Rolig område | Kort avstand til bykjernen i Stavanger |Nærme buss

Seehusens gate 46A har en sentral beliggenhet på Kampen med kort avstand til bykjernen i Stavanger. Dette er et rolig og barnevennlig området på Misjonsmarka, skjermet fra trafikk. Område byr på flotte turområder like i nærheten som både Litla- og Store Stokkavannet, Hålandsvannet og Mosvatnet.

  • Åpen stue- og kjøkkenløsning med moderne, hvit innredning
  • Delikat bad med opplegg for vaskemaskin og varmekabler i gulv
  • Praktisk, åpen garderobeløsning i tilknytning til entré
  • Beliggende uten naboer i etasjen over
  • Søndagsåpen butikk rett ved
  • Gåavstand til sentrum
  • Buss rett utenfor
  • Morgensol inn stuevinduet og utsikt over fjellene mot øst
  • Gratis gateparkering rett utenfor
  • Bod i fellesområde innredet som soverom- ikke godkjent som rom for varig opphold
  • Nøkkelinformasjon

    Boligtype:
    Andelsleilighet
    Byggeår:
    1954
    Etasje:
    4
    Rom:
    1
    Prisantydning:
    2 790 000,-
    Omkostninger:
    9 786,-
    Fellesgjeld:
    158 697,-
    Totalpris:
    2 958 483,-
    Felleskost/mnd:
    2 731,-
    Fellesformue:
    8 835,-
    Totalt BRA:
    36 m2
    Energimerking:
    G - rød

    Visninger

    Alle våre visninger har påmelding. Passer ikke tidspunktet, send megler en e-post og avtal tid for privatvisning.