Laster visningspåmelding...

Teglverksgata 1Grünerløkka - Sofienberg

Alle bilder (22)

1/22
Grünerløkka - Sofienberg
Teglverksgata 1
Prisantydning
5 300 000,-
Totalpris
5 473 660,-
Felleskost/mnd
6 495,-
BRA-i
43 m2

Fin 2-roms loftsleilighet | Vestvendt, solrik takterrasse på 6m² | Gulvareal 47m² | Frodig bakgård | God planløsning

En lys og gjennomgående 2-roms loftsleilighet. Her får du 47 m² gulvareal med en stor stue med plass til både sofagruppe og spisebord, romslig soverom, fint baderom, stort kjøkken, innbydende entré. Stor, vestvendt og solrik takterrasse på ca. 6m² kort oppsummert: - Veletablert og rolig bomiljø. - Fantastisk beliggenhet på Grünerløkka - Kort vei til det meste. - Pen, klassisk bygård. - God planløsning hvor hver minste kvadratmeter er utnyttet. - Store vindusflater med svært gode lysforhold. - Lyse overflater preger boligen. - Fantastisk takterrasse på ca. 6 kvm. - Praktisk bod med inngang fra soverommet. - To kjellerboder. - Hyggelig bakgård med plen, trær og sykkelparkering. - Ingen dokumentavgift. - Flott utsikt fra 4. etasje. Her vil du trives og bo godt. Velkommen til visning!

Solforhold

Sol på balkong fra ca. klokka 12 på morgenen til ca. 19 på kvelden på sommeren iht. selger.

Nøkkelinformasjon

Boligtype:
Andelsleilighet
Byggeår:
1887
Etasje:
4
Soverom:
1
Prisantydning:
5 300 000,-
Omkostninger:
1 380,-
Fellesgjeld:
172 280,-
Totalpris:
5 473 660,-
Felleskost/mnd:
6 495,-
Totalt BRA:
43 m2
Energimerking:
G
Veranda:
Ja

Visninger

Alle våre visninger har påmelding. Passer ikke tidspunktet, send megler en e-post og avtal tid for privatvisning.

Trivsel

82%

Vil bli boende i bydelen dersom de skulle flyttet i dag.

Søndagsaktivitet

  • Er ute, på tur, ski, trening (32%)
  • Venner, familie, besøk, middag (19%)
  • Slapper av, ser på TV, leser (38%)
  • Jobber i hage/hus (4%)

Hva er innbyggene mest stolt av i nabolaget?

Vennlig og hjelpsomme naboer

57%