Laster visningspåmelding...

Huk aveny 44Majorstuen

Alle bilder (41)

1/41

Utvalgte bilder

Majorstuen
Huk aveny 44
Prisantydning
23 000 000,-
Totalpris
23 576 090,-
Felleskost/mnd
7 396,-
BRA-i
164 m2

BYGDØY

Stor, lys og tiltalende toppleilighet med etterspurt beliggenhet - Heis - Peis - To store terrasser - To garasjeplasser

Velkommen til Huk aveny 44 - en stor, lys og tiltalende toppleilighet med etterspurt beliggenhet på Bygdøy! Høydepunkter: - Stor toppleilighet på hele 156 kvm - Leiligheten ligger usjenert til som eneste bolig i denne etasjen - Heisadkomst direkte inn til leiligheten - God planløsning med hall, gang, lys stue med peis, innholdsrikt kjøkken, tre fine soverom (det ene er innredet til garderoberom), to pent flislagte bad, samt praktisk bod/teknisk rom - Moderne leilighet fra 2004 - Flott gasspeis - Både stor terrasse og balkong - Ekstern bod i 2. etasje på ca. 8 kvm - 2 stk parkeringsplasser - Flotte nærområder med kort vei til skog, strand og kyststi - 200m til bussholdeplass med hyppige avganger mot sentrum - Kort gangavstand til dagligvarebutikk, servicetilbud og spisesteder

Nøkkelinformasjon

Boligtype:
Selveierleilighet
Byggeår:
2004
Etasje:
5
Soverom:
3
Prisantydning:
23 000 000,-
Omkostninger:
576 090,-
Totalpris:
23 576 090,-
Felleskost/mnd:
7 396,-
Totalt BRA:
164 m2
Garasje:
Ja
Heis:
Ja
Veranda:
Ja

Visninger

Alle våre visninger har påmelding. Passer ikke tidspunktet, send megler en e-post og avtal tid for privatvisning.

Trivsel

89%

Vil bli boende i bydelen dersom de skulle flyttet i dag.

Søndagsaktivitet

  • Er ute, på tur, ski, trening (43%)
  • Venner, familie, besøk, middag (15%)
  • Slapper av, ser på TV, leser (37%)
  • Jobber i hage/hus (2%)

Hva er innbyggene mest stolt av i nabolaget?

Vennlig og hjelpsomme naboer

64%