Laster visningspåmelding...

Strandpromenaden 156Moss

Alle bilder (28)

1/28

Utvalgte bilder

Moss
Strandpromenaden 156
Prisantydning
2 600 000,-
Totalpris
2 825 675,-
Felleskost/mnd
4 519,-
BRA-i
45 m2

Framnes, Jeløy

Oppgradert leilighet med vidstrakt fjordutsikt - Stor innglasset og utv. terrasse - Kort vei til strand, natur og butikk

Velkommen til Strandpromenaden 156! * Oppgradert 2-roms med vidstrakt fjordutsikt. * Innglasset terrasse på hele 16 kvm. * Solrik markterrasse på 11 kvm. * Delikat kjøkken fra 2018 og nytt elektrisk anlegg. * Gulvvarme i stue, kjøkken og gang. * Felles parkeringsplasser for beboere. * Bod og fellesvaskeri i samme etasje. * Turstier rett utenfor døren og rusletur til strand. * 300 meter til buss og 8 min. kjøring til tog. Eiendommen har idyllisk beliggenhet med utsikt mot Oslofjorden og Værlebukta, omgitt av grønne naturområder. Med kort gangavstand til flere strender, båthavn og et rikt utvalg tur- og rekreasjonsområder, samt sentrum med tog og ferje, er dette et attraktivt sted for alle aldre. Velkommen til en hyggelig visning!

Nøkkelinformasjon

Boligtype:
Andelsleilighet
Byggeår:
1967
Soverom:
1
Prisantydning:
2 600 000,-
Omkostninger:
8 733,-
Fellesgjeld:
216 942,-
Totalpris:
2 825 675,-
Felleskost/mnd:
4 519,-
Fellesformue:
9 059,-
Totalt BRA:
63 m2
Energimerking:
F
Veranda:
Ja

Visninger

Alle våre visninger har påmelding. Meld deg på i god tid før visning ved å trykke på lenken visningspåmelding. Passer ikke tidspunktet, kontakt megler for å avtale til tid til privatvisning. NB! Dersom det ikke er noen påmeldte, vil ikke megler være til stede og visning utgår.

Trivsel

89%

Vil bli boende i Moss dersom de skulle flyttet.

Søndagsaktivitet

  • Er ute, på tur, ski, trening (42%)
  • Venner, familie, besøk, middag (9%)
  • Slapper av, ser på TV, leser (30%)
  • Jobber i hage/hus (15%)

Hva er innbyggene mest stolt av i nabolaget?

Vennlig og hjelpsomme naboer

70%

Bedre å bo i Moss enn i nabobyen?

  • Mye bedre (15%)
  • Noe bedre (18%)
  • Omtrent det samme (45%)
  • Noe dårligere (7%)
  • Mye dårligere (4%)
  • Vet ikke (11%)