Laster visningspåmelding...

Ole Irgens' vei 37Bergen Sentrum

Alle bilder (26)

1/26

Utvalgte bilder

Bergen Sentrum
Ole Irgens' vei 37
Prisantydning
5 790 000,-
Totalpris
5 935 840,-
Felleskost/mnd
667,-
BRA-i
81 m2

Starefossen

Herlig nyoppusset 3-roms med genial planløsning. Drømmebad m/spafølelse. Gode solforhold. Fiskebeinsgulv.

Ole Irgens vei 37 har en sjelden og svært ettertraktet beliggenhet på Fjellsiden – et av Bergens mest eksklusive og veletablerte boligområder. Her bor man høyt, fritt og tilbaketrukket i rolige omgivelser, med den kvaliteten og atmosfæren som kjennetegner byens beste adresser. Eiendommen kombinerer fredelige omgivelser med nærhet til Bergen sentrum, som nås på få minutter til fots. Høydepunkter:

  • Elegant fiskebeinsgulv
  • Påkostede innvendige dører
  • Nytt og moderne bad fra 2025/2026
  • Fornyet tak
  • Malt fasade
  • Mye lagring
  • Nytt røropplegg og elektrisk anlegg
  • Rålekker Kvikk-kjøkkeninnredning med integrerte Bosch-hvitevarer 25/26
  • Lave felleskostnader
  • Genial og arealeffektiv planløsning Velkommen til en hyggelig visning
  • Solforhold

    Meget gode solforhold

    Nøkkelinformasjon

    Boligtype:
    Selveierleilighet
    Byggeår:
    1938
    Etasje:
    1
    Soverom:
    2
    Prisantydning:
    5 790 000,-
    Omkostninger:
    145 840,-
    Totalpris:
    5 935 840,-
    Felleskost/mnd:
    667,-
    Totalt BRA:
    81 m2
    Energimerking:
    G

    Visninger

    Alle våre visninger har påmelding. Passer ikke tidspunktet, send megler en e-post og avtal tid for privatvisning.

Trivsel

    89%

    Vil bli boende i Bergen dersom de skulle flyttet.

    Søndagsaktivitet

    • Er ute, på tur, ski, trening (80%)
    • Venner, familie, besøk, middag (10%)
    • Slapper av, ser på TV, leser (24%)
    • Jobber i hage/hus (13%)

    Hva er innbyggene mest stolt av i nabolaget?

    Vennlig og hjelpsomme naboer

    70%

Bedre å bo i Bergen enn i nabobyen?

    • Mye bedre (26%)
    • Noe bedre (19%)
    • Omtrent det samme (29%)
    • Noe dårligere (4%)
    • Mye dårligere (1%)
    • Vet ikke (20%)