Laster visningspåmelding...

Kvartsveien 14Lambertseter

Alle bilder (27)

1/27
Lambertseter
Kvartsveien 14
Prisantydning
4 700 000,-
Totalpris
4 926 679,-
Felleskost/mnd
4 840,-
BRA-i
65 m2

Lambertseter/Bergkrystallen

Lys og attraktiv 3-roms m/ solrik balkong | Forkjøpsrett avklart | Nær T-bane og butikksenter | Mulighet for parkering*

Velkommen til denne lyse og trivelige 3-roms hjørneleiligheten som er omkranset av flotte grøntområder. Leiligheten har en god og arealeffektiv planløsning, mye naturlig lys og sørvendt balkong. - God planløsning - Kjøkken i separat rom med spiseplass - Solrik balkong - To store soverom - Bad med opplegg for vaskemaskin - Mulighet for peis - Stille og rolig beliggenhet - Ingen dokumentavgift - Godt med ekstra lagringsplass i flere boder - Nærhet til T-bane, nærbutikk og kjøpesenter * Parkering etter venteliste Eiendommen har en meget god beliggenhet med nærbutikk og T-bane som tar deg til sentrum på 20 minutter. Kort vei til Lambertseter senter. Lysløype og fine turmuligheter rett utenfor døren. Lekeplass for barn.

Nøkkelinformasjon

Boligtype:
Andelsleilighet
Byggeår:
1957
Etasje:
2
Soverom:
2
Prisantydning:
4 700 000,-
Omkostninger:
11 286,-
Fellesgjeld:
215 393,-
Totalpris:
4 926 679,-
Felleskost/mnd:
4 840,-
Fellesformue:
27 167,-
Totalt BRA:
77 m2

Trivsel

80%

Vil bli boende i bydelen dersom de skulle flyttet i dag.

Søndagsaktivitet

  • Er ute, på tur, ski, trening (36%)
  • Venner, familie, besøk, middag (16%)
  • Slapper av, ser på TV, leser (30%)
  • Jobber i hage/hus (9%)

Hva er innbyggene mest stolt av i nabolaget?

Vennlig og hjelpsomme naboer

85%