Laster visningspåmelding...

Bygdøy Allé 11ABygdøy - Frogner

Alle bilder (49)

1/49

Utvalgte bilder

Bygdøy - Frogner
Bygdøy Allé 11A
Prisantydning
9 800 000,-
Totalpris
9 995 576,-
Felleskost/mnd
6 628,-
BRA-i
74 m2

Frogner

Rålekker 4-R toppleilighet over to plan i klassisk frognergård med utsikt! Gulvareal på 81 kvm. Oppusset i 2026. Heis.

En svært tiltalende 4-roms leilighet i klassisk Frognergård. Boligen ligger i byggets 5. etasje med heisadkomst og går over to plan. Med en gjennomgående og romslig planløsning byr leiligheten på en åpen stue-/kjøkkenløsning, tre fine soverom og et romslig bad. Den generøse takhøyden på 3 meter bidrar til en luftig og romslig romfølelse. Store vindusflater gir godt lysinnslipp og nydelig utsikt over nærområdet. Overflater og kjøkken fra 2026 og ellers er det 2010 standard. Her bor du midt i hjertet av Frogner, omgitt av sjarmerende kaféer, flotte turmuligheter og svært gode kollektivforbindelser. Kvaliteter: - Gjennomgående og luftig planløsning - Nytt og lekkert Designa-kjøkken fra 2026 - Ny, eksklusiv enstavs eikeparkett - 81 kvm i gulvareal - Mekanisk ventilasjon - Bod i u.etg

Nøkkelinformasjon

Boligtype:
Andelsleilighet
Byggeår:
1899
Etasje:
5
Soverom:
3
Prisantydning:
9 800 000,-
Omkostninger:
1 380,-
Fellesgjeld:
194 196,-
Totalpris:
9 995 576,-
Felleskost/mnd:
6 628,-
Totalt BRA:
76.5 m2
Energimerking:
G - rød
Heis:
Ja

Visninger

Alle våre visninger har påmelding. Passer ikke tidspunktet, send megler en e-post og avtal tid for privatvisning.

Trivsel

89%

Vil bli boende i bydelen dersom de skulle flyttet i dag.

Søndagsaktivitet

  • Er ute, på tur, ski, trening (43%)
  • Venner, familie, besøk, middag (15%)
  • Slapper av, ser på TV, leser (37%)
  • Jobber i hage/hus (2%)

Hva er innbyggene mest stolt av i nabolaget?

Vennlig og hjelpsomme naboer

64%